در حال بارگذاری ...
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان

نیمی از آثار رسیده به جشنواره مجازی تئاتر در خانه از استان‌های دیگر است

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: ۵۰ درصد آثار رسیده به جشنواره مجازی تئاتر در خانه مربوط به استانهای مختلف کشور است.

به گزارش تئاتر سمنان، ابوالفضل دلآرام در پیامی تصویری به مناسبت اختتامیه این جشنواره افزود: در مجموع 35 اثر به دبیرخانه جشنواره مجازی تئاتر در خانه رسیده بود که یک اثر به دلیل خارج از موضوع بودن حذف شده و 34 اثر مورد داوری قرار گرفت.

وی گفت: از این تعداد 17 اثر متعلق به استان سمنان و از شهرهای سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار بود و 17 اثر دیگر نیز از استانهای اصفهان، لرستان، خراسان، مازندران و ... دریافت شد.

 دلآرام با بیان اینکه این آثار در زمینه های مختلف نمایشی شامل نمایش کوتاه، نمایش عروسکی، پانتومیم، نمایش چند نفره و تک نفره بود اظهار داشت: داوری این آثار توسط سه نفر شامل علیرضا مداح، محمدمهدی مرادی حقیقی و بابک صبوری انجام شد و آثار در دو بخش استانی و کشوری مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نتایج این داوری اعلام خواهد شد گفت: بر اساس رای هیات داوران شش نفر در سطح استانی بدون رتبه برگزیده شدند و چهار نفر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند و در سطح ملی نیز شش نفر در رشته های مختلف حائز رتبه شدند و از چهار نفر نیز تقدیر خواهد شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه تمامی مراحل این جشنواره اعم از فراخوان، دریافت آثار، داوری و اختتامیه در فضای مجازی انجام شده است.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

جشنواره تئاتر در خانه نشان داد که می توان با استفاده از فضای مجازی به فعالیت های هنری جنبه ملی بخشید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

جشنواره تئاتر در خانه نشان داد که می توان با استفاده از فضای مجازی به فعالیت های هنری جنبه ملی بخشید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تشکر از انجمن نمایش برای برگزاری جشنواره مجازی تئاتر در خانه، گفت: این جشنواره نشان داد که می توان با استفاده از فضای مجازی به فعالیت های هنری جنبه ملی ببخشیم.

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب  رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند

پیام تبریک روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات را از خانواده بزرگ فرهنگ این استان دانست و بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت بین نیروهای فرهنگی برای تسریع در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

|

در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان  بررسی شد
در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان بررسی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشستی با اعضای انجمن نمایش با بررسی برنامه ها و فعالیت های نمایش این انجمن، بر ضرورت توسعه فعالیت ها به ویژه در بستر فضای مجازی و تولید محتوا تاکید کرد.

|

نظرات کاربران