در حال بارگذاری ...
در نشست رئیس انجمن هنرهای نمایشی سمنان با مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی استانداری مطرح شد

تئاتر سمنان را دریابید

نشست رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان و رئیس پیشین انجمن و پیشکسوت تئاتر استان با بینایی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان

به گزارش تئاتر سمنان ،در  نشستی که رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان در روز سه شنبه 1 بهمن  با مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری جناب آقای بینایی داشتند طرحی پیشنهادی مبنی بر برگزاری جشنواره استانی نمایش های کوتاه طنز با رویکرد محوریت ایجاد نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی ارائه دادند .

جناب آقای بینایی در اظهاراتی اذعان داشتند که طرح مربوطه را جهت اقدام و تخصیص اعتباری ویژه به تهران ارسال خواهند داشت و در ادامه  فرمودندکه تلاش خواهند کرد بمنظور حمایت از گروه های نمایشی خصوصا آثاری که در جهت ایجاد نشاط اجتماعی به روی صحنه رفته و یا به موضوعات آسیب های اجتماعی پرداخته اند مساعدت لازم را مبذول دارند . 

در ادامه جناب آقای رحیم موسوی پیشکسوت تئاتر استان با توجه به صحبت های جناب آقای بینایی در اظهاراتی ضمن تأکید بر حمایت از گروه های تئاتر استان جهت روشن نگه داشتن چراغ تئاتر شهرستان های استان و طرحی مبنی بر ایجاد صندوق حمایت از تولیدات هنرمندان با مشارکت کلیه دستگاه های فرهنگی و هنری و سازمان هایی که به نحوی بودجه های فرهنگی و هنری در اختیار دارند را ارائه دادند که ضمن استقبال این پیشنهاد نیز مقرر گردید طرح مربوطه با ذکر جزییات تهیه و بمنظور پیگیری به اداره کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری ارسال گردد .
مطالب مرتبط

با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه‌ای را با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی و رونق اقتصادی در این حوزه امضا کردند.

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب  رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند

پیام تبریک روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات را از خانواده بزرگ فرهنگ این استان دانست و بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت بین نیروهای فرهنگی برای تسریع در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

|

از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان عنوان شد:

کرونا اندک بضاعت هنر نمایش در استان سمنان را گرفت
از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان عنوان شد:

کرونا اندک بضاعت هنر نمایش در استان سمنان را گرفت

رییس انجمن نمایش استان سمنان با تاکید بر خسارت سنگین کرونا و تعطیلی فعالیت های فرهنگی و هنری به هنر نمایش گفت: ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن اندک بضاعت را از هنرمندان و هنر نمایش گرفت و این هنر را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته است.

|

نظرات کاربران