در حال بارگذاری ...
در جلسه ای با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان؛

هیات مؤسس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان معرفی شدند

طی جلسه ای پس از قرائت پیش نویس اساسنامه جدید اعضای هیئت مؤسس و ثبت انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان معرفی شدند.

به گزارش تئاتر سمنان ، روز 8 دی ماه جاری با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و  اعضای هیات مدیره متشکل از؛ بابک صبوری، حسین نصیری، علیرضا مداح و سیدرحیم موسوی در محل دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان پس از بحث و بررسی پیرامون اساسنامه جدید انجمن و  قرائت پیش نویس اساسنامه جدید، اعضای هیئت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان معرفی شدند.

بر اساس این خبر، احمد مرادی حقیقی ضمن قرائت پیش نویس اساسنامه جدید و نامه انجمن هنرهای نمایشی ایران مبنی بر تسریع در معرفی اعضای هیئت مؤسس و ثبت انجمن هنرهای نمایشی سمنان با اساسنامه جدید اظهار داشت: مکاتبه و دعوت از سرپرستان گروه های ثبت شده و معرفی نمایندگان گروه ها جهت تشکیل مجمع نمایندگان استان در الویت قرار خواهند گرفت.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه پس از بحث و بررسی با معرفی سیدرحیم موسوی، بابک صبوری و حسین نصیری به عنوان هیئت مؤسس جهت ثبت انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان به توافق رسیدند.
مطالب مرتبط

در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان  بررسی شد
در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان بررسی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشستی با اعضای انجمن نمایش با بررسی برنامه ها و فعالیت های نمایش این انجمن، بر ضرورت توسعه فعالیت ها به ویژه در بستر فضای مجازی و تولید محتوا تاکید کرد.

|

با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان
با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان

طی جلسه ای با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان ، اعضای هیئت مدیره و سرپرستان گروه های نمایشی در خصوص برگزاری جشنواره تئاتر استانی و جشنواره مجازی تئاتر در خانه جهت مشارکت گروه های نمایشی به بحث و تبادل نظر پرداختند

|

همه جشنواره‌ها و برنامه ها امسال برگزار می شوند

همه جشنواره‌ها و برنامه ها امسال برگزار می شوند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با باور بر اینکه حوزه فرهنگ و هنر در ایام کرونایی آسیب‌های زیادی متحمل شد، از برگزاری کلیه رویدادهای فرهنگی و هنری همانند کلیه جشنواره‌های فجر و نمایشگاه کتاب در ماه‌های آینده خبر می‌دهد و معتقد است که کلیه این برنامه‌های می‌توانند به صورت ...

|

نظرات کاربران