در حال بارگذاری ...
رییس انجمن استان خبر داد:

اجرای دو جشنواره تئاتر در سمنان

احمد مرادی حقیقی رییس انجمن نمایش استان سمنان از اجرای دو جشنواره تئاتر با حضور گروههای نمایشی در سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش  خبرنگار ایران تئاتر  از سمنان، احمد مرادی حقیقی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان روز چهارشنبه پس از نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان که با هدف بررسی برنامه های این انجمن برگزار شده بود اظهار داشت: جشنواره مجازی "تئاتر در خانه" پس از اصلاحاتی در فراخوان، اولین فعالیت نمایشی است که برگزار خواهد شد.

وی گفت: در پی این تغییرات در این جشنواره گروه های نمایشی استان سمنان می توانند در آن شرکت کنند و هر گروه می تواند بین دو تا پنج اثر نمایشی را در این جشنواره مجازی ارائه نماید.

مرادی حقیقی در خصوص برگزاری جشنواره استانی تئاتر نیز گفت: این جشنواره قرار است امسال با ارائه آثار گروههای استانی در قالب لوح فشرده در این جشنواره شرکت و رقابت نمایند.

رییس انجمن نمایش استان سمنان اظهار داشت: گروههای نمایش می بایست اجرای آثار خود را به صورت لوح فشرده به این انجمن ارائه دهند تا در جشنواره شرکت داده شود و این آثار تا اواخر آبان قابل دریافت است تا پس از بررسی و داوری آثار برتر، نتایج آن اوایل آذر به تهران اعلام شود.

در نشست مسوولان انجمن نمایش استان سمنان با فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان که ابوالفضل دلآرام معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل نیز حضور داشت برنامه های این انجمن نمایش ارائه و بررسی شد.

فراخوان  و فرم شرکت در این جشنواره در پیوست زیر  قابل دریافت است.

در صورت لزوم با شماره : 33361033-023 دفترانجمن هنرهای نمایشی استان سمنان تماس حاصل فرمایید.

 
مطالب مرتبط

با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان
با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان

طی جلسه ای با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان ، اعضای هیئت مدیره و سرپرستان گروه های نمایشی در خصوص برگزاری جشنواره تئاتر استانی و جشنواره مجازی تئاتر در خانه جهت مشارکت گروه های نمایشی به بحث و تبادل نظر پرداختند

|

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب  رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند

پیام تبریک روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات را از خانواده بزرگ فرهنگ این استان دانست و بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت بین نیروهای فرهنگی برای تسریع در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

|

در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان  بررسی شد
در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

مسایل و برنامه‌های انجمن نمایش سمنان بررسی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نشستی با اعضای انجمن نمایش با بررسی برنامه ها و فعالیت های نمایش این انجمن، بر ضرورت توسعه فعالیت ها به ویژه در بستر فضای مجازی و تولید محتوا تاکید کرد.

|

نظرات کاربران