در حال بارگذاری ...
پس از برگزاری نخستین نشست شورای سیاستگذاری تئاتر استان؛

احمد مرادی حقیقی دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان سمنان شد

احمد مرادی حقیقی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان، بعنوان دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان معرفی شد.

به گزارش تئاتر سمنان ، اولین جلسه شورای سیاست گذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان سمنان با حضور مدیر کل، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، معاون هنری و سینمایی، مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر اداره کل، بابک صبوری عضو هیئت مدیره انجمن استان، محمد عرب اسدی نماینده و رابط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان شاهرود در محل سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه پس از طرح شرح وظایف شورای سیاستگذاری و بحث و تبادل نظر، احمد مرادی حقیقی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان بعنوان دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان تعیین و مقرر گردید جشنواره از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۹ در مرکز استان برگزار گردد.

در ادامه این جلسه، محمد عرب اسدی نماینده انجمن هنرهای نمایشی شاهرود پیشنهاد دادند با توجه به اینکه چند سالیست جشنواره تئاتر به دلیل مشکلات آمفی تئاتر در شاهرود برگزار نشده لذا در صورت تجهیز و تعمیر سالن این شهرستان آمادگی میزبانی از سی و یکمین جشنواره تئاتر استان را دارد.

در همین راستا مقرر گردید مکاتبه ای با فرمانداری شهرستان شاهرود صورت پذیرفته تا در خصوص تجهیز و تعمیر سالن آمفی تئاتر بهمن شاهرود همکاری و مساعدت لازم نمایند.
مطالب مرتبط

با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان
با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی و هیئت مدیره و سرپرستان گروه‌ها تصمیم گیری شد

برگزاری دو جشنواره نمایشی در سمنان

طی جلسه ای با حضور رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان ، اعضای هیئت مدیره و سرپرستان گروه های نمایشی در خصوص برگزاری جشنواره تئاتر استانی و جشنواره مجازی تئاتر در خانه جهت مشارکت گروه های نمایشی به بحث و تبادل نظر پرداختند

|

از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان عنوان شد:

کرونا اندک بضاعت هنر نمایش در استان سمنان را گرفت
از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان عنوان شد:

کرونا اندک بضاعت هنر نمایش در استان سمنان را گرفت

رییس انجمن نمایش استان سمنان با تاکید بر خسارت سنگین کرونا و تعطیلی فعالیت های فرهنگی و هنری به هنر نمایش گفت: ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن اندک بضاعت را از هنرمندان و هنر نمایش گرفت و این هنر را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته است.

|

نظرات کاربران