در حال بارگذاری ...

سمنان در راه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی

نشست اعضای هیئت مدیره و رییس انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان در خصوص برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان درشرایط کرونا.

به گزارش تئاتر سمنان ، طی جلسه ای که در مورخ ۹۹/۳/۱۱ در دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان توسط رئیس انجمن و هیئت مدیره برگزار شد دو فراخوان جشنواره جهت برگزاری مورد بررسی قرار گرفت. 
احمد مرادی حقیقی رئیس انجمن‌هنرهای نمایشی استان اظهار داشت: قبل از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان ، با توجه به شرایط مالی و اوضاع و احوال ناشی از کرونا ، در خصوص اینکه اساساً جشنواره برگزار شود یا خیر به بحث نشسته‌ایم .
وی با بیان اینکه شیوه نامه برگزاری جشنواره و الزام اجرای عمومی برای گروه های متقاضی شرکت در جشنواره ، گفت: نظر به اینکه هنوز وضعیت بازگشایی کارگاه ها ، پلاتوها و سالن های اجرای نمایش مورد سؤال است و هیچ گروهی از بهمن سال گذشته تاکنون اجرایی نداشته و از این پس حداقل سه ماه زمان جهت آماده شدن آثار نمایشی و اجرای عمومی لازم است که این امر نیز بدلیل تقارن با محرم و صفر میسر نمی‌شود، لذا عملا برگزاری جشنواره استانی بعید بنظر می‌رسد.
وی درادامه افزود، درجلسه هیئت مدیره، برگزاری جشنواره ای تحت عنوان تئاتر در خانه  در فضای مجازی برای شهروندان استان که بنا به پیشنهاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مطرح شده بود پس از بحث و بررسی فراخوان آن آماده و برای تأیید نهایی و تأمین منابع مالی مقرر شد در جلسه ای با مدیر کل نهایی شود.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب  رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند

پیام تبریک روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات را از خانواده بزرگ فرهنگ این استان دانست و بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت بین نیروهای فرهنگی برای تسریع در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

|

با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه‌ای را با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی و رونق اقتصادی در این حوزه امضا کردند.

|

نظرات کاربران