در حال بارگذاری ...

نشست اعضای شورای انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان با مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

نشست اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان سمنان با جناب اقای فلاح مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص گزارش عملکرد انجمن و معرفی اعضا در سال ۹۹

به گزارش تئاتر سمنان، فرشید فلاح در نشستی با اعضای شورای انجمن نمایش استان سمنان تصریح کرد: انجمن های فرهنگی و هنری بازوان مشورتی این اداره کل هستند.

وی با تاکید بر اینکه اقتضائات روز را باید مد نظر قرار دهیم گفت: شرایط امروز استفاده از بستر فضای مجازی و فناوری روز است و انجمن ها می توانند با بهره گیری از ابزارهای نوین تحولات بزرگی را در عرصه فرهنگ و هنر رقم بزنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با ارائه راهکارهایی برای توسعه هنر نمایش و استفاده از ظرفیت سایر دستگاههای اجرایی گفت: برای توسعه پلاتوهای موجود در استان می توان از ظرفیت شهرداریها استفاده کرد.

رییس انجمن نمایش استان سمنان نیز در این نشست شمار گروههای نمایش فعال را 16 گروه بیان کرد و گفت: چهار گروه دیگر نیز در حال انجام مراحل ثبت قرار دارند.

احمد مرادی حقیقی با بیان اینکه سال گذشته گروههای نمایش 27 اجرا را در شهرهای مختلف به روی صحنه برده اند افزود: جشنواره استانی تئاتر و نیز دومین جشنواره تئاتر خیابانی اواخر سال قبل در گرمسار برگزار شد.

سایر اعضای این انجمن نیز در این نشست برنامه ها و مشکلات موجود در عرصه نمایش در این استان  بیان کردند.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب  رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:

خبرنگاران و اصحاب رسانه،از اعضای خانواده بزرگ فرهنگ استان هستند

پیام تبریک روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، خبرنگاران و اصحاب مطبوعات را از خانواده بزرگ فرهنگ این استان دانست و بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت بین نیروهای فرهنگی برای تسریع در توسعه فرهنگی تاکید کرد.

|

با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی انجام شد

امضا تفاهم نامه اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری

مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه‌ای را با هدف گسترش و توسعه نوآوری و فناوری در هنرهای نمایشی و رونق اقتصادی در این حوزه امضا کردند.

|

نظرات کاربران