در حال بارگذاری ...
 • در پایان سه روز رقابت

  «شب های آوینیون» و «هزار شلاق» به دبیرخانه جشنواره فجر معرفی شدند

  بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر استان سمنان با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

  به گزارش تئاتر سمنان، مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر استان سمنان یک شنبه شب 20آبان‌ماه سال 97 با حضور هنرمندان، پیشکسوتان و مسئولین استانی درسالن اصلی تئاترشهر سمنان برگزارشد.

  در این مراسم پس از سخنرانی حجت‌السلام فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، دکتر همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و قرائت بیانیه هیات داوران توسط استاد بهزاد فراهانی، برترین‌ها معرفی شدند.

  در بخش موسیقی از شیدا تجلی برای نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» و محسن مومنی برای نمایش «شب های آوینیون» تقدیر بعمل آمد.

  جایزه طراحی نور به امیرحسین دلارام برای نمایش‌های  هزار شلاق ، نام همه مصلوبان عیسی است و شب بخیر جناب کنت رسید.

  و در بخش طراحی لباس، جواد رفیعیان برای نمایش «شب بخیر جناب کنت» رتبه برتر را کسب کرد.

  همچنین جایزه بهترین گریم به الهام شهاب الملک برای نمایش «هزار شلاق» تعلق گرفت.

  در بخش بازیگری زن،ضمن تقدیر از ستایش زورمند برای نمایش «تکرار پاییز» جایزه بازیگری سوم زن به عاطفه اسماعیلی برای نمایش  «تکرار پاییز» و جایزه بازیگری دوم زن به طور مشترک به خاطره طالبی برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» و شیما قرایی برای نمایش «چیزی شبیه زندگی» تعلق گرفت اما هیات داوران در این بخش رتبه اول را تعیین نکرد.

  در بخش بازیگری مرد، ضمن تقدیر از محمد شاه حسینی و آقای امیر یوردخانی برای نمایش «شب های آوینیون» جایزه بازیگری سوم مرد به آرش رحیمیان برای نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» و رضا مقامی برای نمایش «شب های آوینیون» و جایزه بازیگری دوم مرد به سید مهدی علی الحسینی برای نمایش «هزارشلاق» و بالاخره جایزه برترین بازیگر مرد به عرفان طوسی برای نمایش «عاشقانه های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» اهدا شد.

   

  در بخش کارگردانی، رتبه سوم مشترک به حسین نصیری برای نمایش «شب های آوینیون» و بهار ذوالفقاری برای نمایش «نام همه مصلوبان عیسی است» و رتبه دوم به صورت مشترک به محمد علی دانشگربرای نمایش «هزار شلاق» و حسن سرچاهی برای نمایش «چیزی شبیه زندگی» اختصاص یافت و در این بخش نیز هیات داوران رتبه برتر را مشخص نکرد.

  آثار منتخب از سوی هیئت داوران برای شرکت در جشنواره فجر نمایش‌های «هزار شلاق» از  سمنان و «شب های آوینیون»از گرمسار بود که در روز دوشنبه 21 آبان توسط هیات انتخاب جشنواره فجر مورد بازبینی قرار خواهند گرفت.

   

                 

  no_photo.png  
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران